От партнеров


Заказать работу


От партнеров



Счетчики

На данном сайте собрана коллекция ссылкок на документы: аналитические статьи, рефераты, книги, ГОСТЫ, авторефераты диссертаций, статистичесткие данные, маркетинговые исследования, бизнес-планы...

Статистика наиболее популярных поисковых запросов ...
Полный каталог электронных документов
1

Судова психологія


1. Отримання, накопичення та обробка інформації. 2. Відбиття, зберігання та переробка інформації. 3. Відтворення, мовне оформлення та передача інформації. 4. Повторне свідчення.
2

Тепловое оборудование (ТУ)


Тепловое оборудование (ТУ)
3

Контрольна робота з інформтики


n/a
4

Українська мова


n/a
5

Поняття і система державних видатків


1. Поняття державних видатків, їх особливості і принципи фінансування 3 2. Правові основи кошторисно-бюджетного фінансування 7 Література 12
6

Готическая культура и ее


n/a
7

Господарські товариства


Господарські товариства / Використана література
8

Розпорядник майна


Вступ / 1. Призначення розпорядника майна / 2. Права та обов’язки розпорядника майна. Його повноваження / Використана література
9

Здібності людини


Вступ................................................................................................................3
1. Здібності особистості як підстава успішності
професійної діяльності...............................................................................4
2. Довести теорію лідерства...........................................................................8
Використана література..................................................................................9
10

Моделі і методи автоматизованого управління портфелем цінних паперів на фондовому ринку


Вперше розроблено логіко-лінгвістичний метод розрахунку ставки дисконтування залежно від результатів оцінювання фінансово-економічного стану підприємства, який дозволяє розв'язати задачу класифікації й багатокритеріального вибору альтернатив за умов невизначеності та відрізняється від існуючих відсутністю суб'єктивності та складності визначення необхідних коефіцієнтів. Удосконалено метод оцінки фінансово-економічного стану підприємства на підставі розрахунку багаторівневого інтегрального коефіцієнта, що дозволяє розв'язати задачу ранжування та порівняння підприємств згідно з фінансовими показниками. Розроблено нову модель розрахунку вартості акції. Показано можливості її використання для визначення оціночної вартості акції та рівня інвестиційної привабливості підприємства.
11

Маркетинг у формуванні стосунків банку з клієнтами


Розроблено теоретико-методичні та прикладні засади впровадження системи маркетингу на підставі стосунків у банківському секторі України. Розкрито роль запропонованої концепції маркетингу у формуванні довготривалих стосунків банку з клієнтами. Розкрито сутність поняття "життєвий цикл споживача", наведено характеристику його основних етапів у взаємозв'язку з економічним циклом споживача. Проаналізовано сучасний стан і тенденції розвитку банківського ринку України, розроблено алгоритм побудови довготривалих стосунків банку з клієнтами. Обгрунтовано умови ефективного використання маркетингу на підставі стосунків, якими є: впровадження Інтернет-банкінгу, створення колл-центрів, розробка програм діяльності, розвиток мережі міні-відділень, що забезпечує постійний контакт з клієнтами та підвищує дієвість заходів з їх утримання. Обгрунтовано необхідність дослідження клієнтської бази банку. Запропоновано здійснювати поділ клієнтів банку за критеріями "прибутковість" і "ступінь взаємодії". Обгрунтовано шляхи оптимізації структури клієнтської бази з метою максимізації прибутку банку. Удосконалено механізм формування вартості та конкурентних переваг у діяльності банківської установи. Розроблено систему оцінювання ефективності застосування маркетингу на підставі стосунків у банківській сфері.
12

Коопераційна модель розвитку двосторонніх економічних відносин України і Німеччини


Досліджено теоретико-методологічні засади організації процесів міжнародного співробітництва на засадах використання коопераційного інструментарію. Проаналізовано практику побудови та реалізації коопераційної моделі зовнішньоекономічної діяльності у ФРН, виділено основні її складові. Встановлено ефективність використання Німеччиною даної моделі у сфері зовнішньої торгівлі й інвестиційної діяльності. Розглянуто вітчизняний досвід зовнішньоекономічної діяльності й обгрунтовано доцільність формування коопераційної моделі розвитку двосторонніх економічних відносин України та Німеччини, виділено першочергові заходи, необхідні для її реалізації.
13

Діяльність київської історико-економічної школи М.В.Довнар-Запольського (1901-1919 рр.)


: автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.06 [Електронний ресурс] / Дмитро Олександрович Карпусь; НАН України; Інститут української археографії та джерелознавства ім. М.С.Грушевського. — К., 2008. — 18 с. — укp.
14

Облік процесів матеріального забезпечення в системі управління хлібопекарними підприємствами


Досліджено галузеві особливості хлібопекарних підприємств харчової промисловості України з метою формування предметноорієнтованої організаційної структури служби матеріального забезпечення, що інтегрує оперативно-виробничі й інформаційно-управлінські функції, а також для розробки облікової інформаційної моделі власних витрат на матеріальне забезпечення. Розроблено класифікацію процесів і витрат цієї сфери. Запропоновано номенклатуру статей витрат на матеріальне забезпечення виробництва підприємств хлібопечення. Визначено місце та значущість обліку в управлінні. Досліджено організаційні та методичні проблеми, а також можливості їх подолання за рахунок поглиблення взаємозв'язку функції обліку з іншими функціями управління. Здійснено постановку завдань і делегування обов'язків окремим секторам служби матеріального забезпечення, в якій інтегровано оперативно-господарські й інформаційно-управлінські функції. Інформацію про сукупні витрати сфери матеріального забезпечення рекомендовано узагальнювати на окремому рахунку "Витрати на матеріальне забезпечення виробництва" та списувати їх за допомогою розрахунку середнього відсотка відповідно до обраної моделі калькулювання фактичної собівартості продукції.
15

Правова регламентація лізингу як засобу сприяння технічному прогресу


Запропоновано визначення господарсько-правової конструкції лізингу як сукупності правових засобів забезпечення здійснення лізингової діяльності з метою реалізації державної інвестиційної політики щодо розширеного відтворення основних засобів виробництва у сфері господарювання. Аргументовано необхідність розробки Концепції розвитку лізингу в Україні як одного з напрямків державної інвестиційної політики, спрямованої на забезпечення реновації та інновації основних фондів. Досліджено особливості правової регламентації відносин фінансового й оперативного лізингу як виду господарської діяльності, прав і обов'язків учасників договору лізингу, питання державного стимулювання його розвитку. Обгрунтовано пропозиції щодо вдосконалення законодавства про лізинг як засіб сприяння технічному прогресу та залучення інвестицій.
16

Просторове буття сучасної держави


: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.01 [Електронний ресурс] / Іван Володимирович Долматов; Одеська національна юридична академія. — О., 2009. — 22 с. — укp.
17

Становлення міжнародного права: філософсько-правове дослідження


: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.12 [Електронний ресурс] / Юрій Володимирович Чайковський; Одеська національна юридична академія. — О., 2009. — 18 с. — укp.
18

Методи планування людських ресурсів проекту на основі функціонального резервування


: автореф. дис... канд. техн. наук : 05.13.22 [Електронний ресурс] / Олексій Ігорович Шипулін; Національний аерокосмічний ун-т ім. М.Є.Жуковського "Харківський авіаційний ін-т". — Х., 2009. — 19 с. : рис. — укp.
19

Міжнародна фрагментація інноваційної активності в Європі


Обгрунтовано теоретико-методологічні основи міжнародної фрагментації інноваційної активності та розроблено моделі інноваційного співробітництва України з країнами Європи. Досліджено просторовий аспект розвитку інноваційного процесу в сучасній міжнародній економіці, що виявляється у міжнародній фрагментації інноваційної активності. Проведено аналіз міжнародної та регіональної фрагментації інноваційної активності в Європі, проведено позиціонування України в Європі за чинниками, що впливають на інноваційну активність, визначено особливості її функціонування та регіональної фрагментації. Запропоновано просторові вектори та визначено мотиваційні механізми формування партнерських відносин України з країнами Європи. Розроблено відповідні моделі інноваційного співробітництва, що враховують особливості та сформовані тенденції розвитку інноваційної активності країни, її орієнтованість на певний рівень та площину зовнішньої взаємодії, наявність мотиваційної основи міжнародного співробітництва та відповідні цьому види партнерських відносин.
20

Організаційно-економічний механізм оподаткування підприємницької діяльності громадян в Україні


: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.03 [Електронний ресурс] / Ольга Володимирівна Грін; Львівський національний ун-т ім. Івана Франка. — Л., 2009. — 20 с. — укp.

Документы 41 - 60 из 47313
<<< Предыдущие || Следующие >>>
© 2007-2016