|
На данном сайте собрана коллекция ссылкок на документы: аналитические статьи, рефераты, книги, ГОСТЫ, авторефераты диссертаций, статистичесткие данные, маркетинговые исследования, бизнес-планы...
|
Смотрите также: Зміни й основні тенденції розвитку суспільства і соціальної структури на сучасному етапіЗміни й основні тенденції розвитку суспільства і соціальної структури на сучасному етапі Монетарна політика України на сучасному етапі
Вступ 3
1. Суть, проблеми та роль монетарної політики в Україні 4
2. Методи контролю та інструменти впливу монетарної політики, які застосовуються в Україні 7
3. Особливості проведення монетарної політики на сучасному етапі в Україні 11
Висновок 17
Література 18
Зміст, завдання та основні напрямки аналізу оборотних активів підприємства
1. Зміст, завдання та основні напрямки аналізу оборотних активів підприємства 2
2. Економічна сутність та структура майна підприємства 5
3. Аналіз основних засобів 8
4. Аналіз оборотності оборотних активів 13
5. Показники майнового стану підприємства, їх розрахунок і характеристика 16
6. Задача 18
7. Задача 20
8. Задача 21
9. Задача 22
10. Тест 24
Використана література 25
Державна етнокультурна політика в Україні на сучасному етапі: механізми формування і реалізаціїДержавна етнокультурна політика в Україні на сучасному етапі: механізми формування і реалізації: Автореф. дис... д-ра політ. наук: 23.00.05 [Електронний ресурс] / А.О. Леонова; НАН України. Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького. — К., 2005. — 36 с. — укp.
Обгрунтовано роль етнокультурного фактора на сучасному етапі розвитку українського суспільства. Розроблено теоретичну модель комплексного механізму формування та реалізації державної етнокультурної політики та визначено шляхи його оптимізації. Обгрунтовано основні параметри цієї політики. Запропонована модель передбачає здійснення вибору принципово нових підходів до регулювання ектнокультурних процесів на підставі узагальнення вітчизняного та зарубіжного досвіду, провадження сучасних технологій державного та громадського сприяння етнокультурному розвиткові суспільства.
Зовнішня торгівля України на сучасному етапіВступ 3
1. Становлення зовнішньоторговельних відносин в Україні 4
2. Зовнішня торгівля України на сучасному етапі 7
3. Стратегічні зовнішньоторговельні інтереси України 13
Висновки 20
Література 23
Додаток А 24
Додаток Б 30
Додаток В 31
Проблеми і перспективи розвитку регіонів України на сучасному етапіВступ 2
1. Основні проблеми і перспективи розвитку регіонів України на сучасному етапі 3
2. Міжбюджетні відносини у стимулюванні розвитку регіонів 10
3. Регулювання територіального управління на державному та місцевому рівнях 14
4. Вдосконалення галузевого територіального управління на прикладі окремого регіону 18
Висновки 22
Список використаної літератури 26
НБУ його завдання, функції та основні напрямки діяльності
ВСТУП 3
1.БАНКІВСЬКА СИСТЕМА 4
2. НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ 5
2.1. ПРАВОВИЙ СТАТУС 5
2.2 ФУНКЦІЇ НБУ 6
2.3.ОСНОВНІ НАПРЯМИ ДІЯЛЬНОСТІ 10
ВИСНОВКИ 19
СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ 22
Центральні банки в умовах глобалізації: основні напрямки трансформації монетарної політики національного та міжнародного рівня Розроблено теоретико-методологічні засади дослідження трансформації центральних банків та монетарної політики національного та міжнародного рівня за умов глобалізації. Обгрунтовано теоретичні підходи щодо дослідження еволюції центробанків, з використанням яких виявлено п'ять історичних типів. Розроблено теоретичні засади дослідження процесу формування валютних союзів як ефективних засобів подолання викликів глобалізації у монетарній сфері. Виявлено основні монетарні проблеми функціонування сучасної глобальної фінансової архітектури. Доведено неможливість запровадження цілісної системи глобального регулювання, яка не враховує тривалу еволюцію центробанків та сучасну практику реалізації монетарної політики. Розроблено підходи щодо дослідження впливу глобалізації на монетарну політику протягом ринкової трансформації. Обгрунтовано необхідність інтеграції із єврозоною постсоціалістичних країн Європи у контексті глобалізації. Визначено принципи побудови стратегії монетарної інтеграції України із єврозоною. Основні напрямки кримінально-правової політики в Україні: формування та реалізація Встановлено сутність, принципи формування та напрямки реалізації кримінально-правової політики, встановлено її роль у процесі протидії злочинності. Вперше виділено та досліджено інтерпретаційну форму здійснення кримінально-правової політики України. Проаналізовано процес впровадження основних принципів кримінально-правової політики - економії кримінальної репресії, доцільності, диференціації кримінальної відповідальності та індивідуалізації покарання, невідворотності кримінально-правового реагування на злочин. Визначено предмет кримінально-правового регулювання, наведено додаткові аргументи щодо необхідності виділення криміналізації, декриміналізації, пеналізації та депеналізації як основних напрямків кримінально-правової політики. Обгрунтовано необхідність формувння та впровадження механізмів міжнародного співробітництва у сфері протидії злочинності. З'ясовано підстави та способи здійснення декриміналізації злочинів, які втратили суспільну небезпечність. Розроблено пропозиції щодо внесення змін і доповнень до чинного законодавства, зокрема сформульовано положення про порядок виконання в Україні вироків судів іноземних держав, а також про правові наслідки видачі осіб, обвинувачених у вчиненні злочину.
|