Информационный сервис «8800» » Статьи

Добро пожаловать Guest

Поиск:

Информационный сервис «8800» » Статьи » Articles » Вивчення англійської мови у «American English Center»

Вивчення англійської мови у «American English Center»

Открыть PDF | Просмотр для Печати
by: mediagroup
Просмотров: 189
Кол-во слов: 55
Дата: 12.10.17 Time: 15:54
Коммментариев: 0.

На території 85 країн світу англійська являється мовою спілкування. Це одна з найбільш поширених мов на всіх континентах, вона має статус міжнародної і є однією з 6 офіційних мов в ООН. Українці, котрі бажають навчитись розмовляти англійською, можуть скористатись послугами спеціалізованого «American English Center» (АЕС), у якому працюють викладачі із США та Канади.

Переваги центру «АЕС»

У цьому «Центрі вивчення англійської мови» велика увага приділяється саме вмінню вільно та легко висловлювати власні думки англійською. Різноманітні вікові категорії можуть відвідувати такі курси англійської львів і Київ, Дніпро та Одеса, Полтава та Запоріжжя, Харків та Вінниця мають відділення «American English Center», де люди зможуть комфортно навчатися. Такі центри мають свої перевагою, пропонуючи слухачам:

  • Безкоштовне тестування. Для підбору максимально комфортного рівня навчання, слухачам пропонуються безкоштовні тести, котрі допоможуть виявити якість знань.
  • Безкоштовні розмовні клуби. Тут пропонують відвідувати розмовні клуби, де можна з американськими викладачами та учнями вільно спілкуватись англійською на різні теми.
  • Надання навчальних матеріалів. В Центрах «АЕС» не потрібно самостійно шукати підручники, тут кожний учень отримує комплект необхідних матеріалів, вартість якого вже включена в суму оплати.
  • Зручне розташування. Відвідувачі центрів зможуть максимально комфортно приїжджати на заняття громадським транспортом, або на власних авто.

Особливості навчання в «АЕС»

Досвідчені педагоги користуються унікальними методиками викладання, котрі допомагають якнайшвидше усунути мовний бар’єр у учнів. Інформація, що пропонується слухачам, надається в простій та доступній формі, що дозволяє легко і швидко засвоювати навчальні матеріали. Такі курси допоможуть не тільки швидко та якісно вивчити англійську.

Слухачі «АЕС» зможуть комфортно і природно відчувати себе в різних країнах, спілкуючись з іноземцями на будь-які теми. Викладачі намагаються підвищити впевненість учнів у своїх вміннях. Після відвідування Центру люди зможуть знайти багато цікавих співрозмовників, однодумців та нових друзів у різних куточках світу, подорожуючи, або спілкуючись за допомогою мережі Інтернет. Вивчивши англійську мову можна слухати пісні, та переглядати фільми в оригіналі, читати книги та знаходити цікаву інформацію та корисні матеріали, або знайти престижну роботу і переїхати за кордон.

Дата публикації: 12.10.17

Об авторе:

mediagroup


Рейтинг: Еще нет оценки