От партнеров


Заказать работу


От партнеров


Счетчики

На данном сайте собрана коллекция ссылкок на документы: аналитические статьи, рефераты, книги, ГОСТЫ, авторефераты диссертаций, статистичесткие данные, маркетинговые исследования, бизнес-планы...

Судові органи

1. Інтерпол та його роль й розкритті злочинів 4
2. Характеристика судової системи України 6
3. Задача 10
Гр. К. за навмисне вбивство притягувався до кримінальної відповідальності. При провадженні попереднього слідства він заявив, що бажає, щоб його захищав адвокат М. Родичі К. звернулися до адвоката М. з проханням, щоб він прийняв доручення про надання К. юридичної допомоги, який знаходиться під вартою.
Адвокат М. відмовив в прийнятті доручення, мотивуючи це тим, що він принципово не захищає осіб, які скоїли навмисне вбивство.
а) Дайте правову оцінку даній ситуації. б) Чи правомірно поступив адвокат М.? в) В яких випадках адвокат не має права прийняти доручення про надання юридичної допомоги?
4. Задача 11
Гр. Д. звернувся з скаргою на адвоката В. в Міністерство юстиції України щодо неякісного надання йому юридичної допомоги.
Міністерство юстиції своїм рішенням притягнуло адвоката В. до дисциплінарної відповідальності, попередивши його про повну службову відповідність займаній посаді.
Адвокат В. оскаржив рішення Міністерства юстиції в Спілку адвокатів України.
а) Дайте юридичну оцінку діям Міністерства юстиції? б) Які види дисциплінарної відповідальності можуть бути накладені на адвоката і яким органом ?
1. Дайте правову оцінку даній ситуації.
2. Яка сума одноразової допомоги і розмір пенсії виплачуються в разі загибелі військовослужбовцям Служби Безпеки України у зв’язку з виконанням службових обов’язків?
Використана література: 12


© 2007-2020