От партнеров


Заказать работу


От партнеров


Счетчики

На данном сайте собрана коллекция ссылкок на документы: аналитические статьи, рефераты, книги, ГОСТЫ, авторефераты диссертаций, статистичесткие данные, маркетинговые исследования, бизнес-планы...

Біржова діяльність

1. Види біржових угод на товарних біржах 3
2. Механізм біржової фючерсної торгівлі 10
Задача 1 15
На товарній біржі брокерська контора продає 120 контрактів на і загальну суму 500 млн. грн..
При закритті позиції варіаційна маржа по контрактах склала (-)80 тис. грн. Визначити біржову вартість одного контракту на момент закриття позиції і фінансові результати даної угоди для клієнта брокерської контори.

Задача 2 16
У лютому місяці для фермерського господарства склалася сприятлива кон'юнктура ринку. Ціна однієї тони пшениці встановилася на рівні 550 грн. За прогнозами у цьому році планується низький урожай пшениці, що стане причиною зниження ( зростання) ціни на зерно а відповідно і падіння (зростання) дохідності від продажу зерна.
Яку з біржових угод слід запропонувати фермерському господарству для запобігання ризику отримання збитків або збільшення доходів?
Обґрунтуйте ваші рекомендації щодо поведінки господарства на ринку реального товару та ф'ючерсному при умові, що— урожай пшениці становитиме 300 тис. т. Ціна 1 т. в жовтні складе.600 грн. Курс ф'ючерсної угоди вище курсу спот на 5%.

Задача 3 17
На біржових торгах запропоновано товар по ціні 5 грн. за одиницю на умовах придбання його через 3 місяці по опціонному контракту. Кількість товару 500 т. Ціна ( премія) опціонного контракту 0,5 1 грн. за одиницю продукції. Через 3 місяці на ринку спот ціна товару складе 7 грн. за одиницю.
Яким буде фінансовий результат (прибуток, збиток) для продавця і покупця опціонного контракту ?

Література 18


© 2007-2020