-
Які документи регламентують акцизний збір. Описати нормативний документ №33 /2001
1. Які документи регламентують акцизний збір 2
2. Описати нормативний документ №33/
2001
5
Література 7
-
Які документи регламентують акцизний збір. Описати нормативний документ №33 /2001
Зміст
1. Які документи регламентують акцизний збір 2
2. Описати нормативний документ №33/
2001
5
Література 7
-
Аграрна реформа в Україні (1991 - 2001 роки)
Розкрито суть, напрями, етапи, соціально-економічні та політичні наслідки реформ в аграрному секторі економіки України у 1991 -
2001
рр. Проаналізовано вплив нових економічних відносин в аграрному секторі на зміну соціальної структури в українському суспільстві. Обгрунтовано тезу про те, що реформування аграрного сектора - важливий фактор становлення громадянського суспільства в Україні.
-
Зміни у соціальному складі сільського населення України (1989 - 2001 рр.)
Досліджено динаміку природного та механічного руху сільського населення України, визначено причини даних змін. На підставі вивчення значної кількості історичних джерел, більшість з яких вперше введено до наукового обігу, проаналізовано причини змін у соціальному складі сільського населення України. Узагальнено динаміку співвідношення селянства за статтю та віком. Розкрито зміст основних видів міграції селян, охарактеризовано демографічну та соціально-професійну структуру сільського населення та її перетворення за даних умов. З'ясовано вплив Чорнобильської катастрофи на зміни у соціальному складі сільського населення України. Показано зміни у соціально-освітній та етнічній структурі селянства протягом 1989 -
2001
рр.
-
Особливості розвитку української архітектури пострадянського періоду (1991 - 2001 рр.)
Проаналізовано особливості розвитку пострадянської архітектури в Україні у період 1991 -
2001
рр. Розроблено систему його наукової оцінки відповідно до специфіки джерел вивчення пострадянської архітектури. З'ясовано визначальні передумови формування феномену пострадянської архітектури й обгрунтовано їх значення для архітектурних процесів 1990-х рр. Досліджено особливості пострадянського розвитку архітектури в Україні за умов фундаментальних суспільних змін. Визначено основні характеристики поняття "пострадянська архітектура" та проаналізовано взаємозв'язок даної категорії з загальною логікою соціокультурної своєрідності середовища розвитку пострадянської архітектури. Сформульовано принципи співставлення архітектурних процесів в Україні у контексті їх світового розвитку. Здійснено теоретичне обгрунтування деяких специфічних явищ в українській архітектурі 1990-х рр. Сформульовано концепцію сприйняття об'єктів пострадянської архітектури в аспекті теорії архітектури та сформульовано принципи його практичного відображення з урахуванням характерних рис суспільства перехідного періоду.
-
Крымские татары в этническом и социальном составе населения Автономной Республики Крым между Всесоюзной переписью 1989 г. и Всеукраинской переписью 2001 г.
Актуальность публикации. В публикуемых статьях и работах исследователями приводились различные, порой противоречивые статистические данные, отображающие процесс возвращения репатриантов в контексте этнодемографического развития в АРК. Однако после опубликования официальных результатов Всеукраинской переписи населения
2001
г. появилась возможность проведения сравнительного анализа на основе более точных информативных источников. Этими факторами обусловлены цели и задачи публикации. В качестве источников послужили опубликованные материалы переписи и публикации исследователей.
-
Особливості й тенденції розвитку державного управління освітою в Україні (1946 - 2001 рр.)
Визначено та науково обгрунтовано основні періоди й етапи еволюції системи державного управління освітою в рамках наявної на сьогодні періодизації (1946 - 1959 рр. - період повоєнного відновлення системи освіти та управління нею; 1959 - 1991 рр. - період розвитку державного управління освітою часів "побудови розвиненого соціалізму", в якому виділено три етапи: 1959 - 1965 рр. - етап пошуків нових форм і методів державного управління; 1965 - 1991 рр. - етап жорсткої (абсолютної) централізації, посилення авторитарних, бюрократичних методів управління; 1991 -
2001
рр. - період формування нової моделі державного управління). Визначено характерні особливості державного управління освітою відповідно до виявлених періодів розвитку системи даного управління. Уточнено понятійний апарат в аспектах авторського тлумачення й розкриття змісту базових понять (державне управління освітою, державна політика в галузі управління освітою), висвітлено мету, структуру та функції центральних органів управління освітою. Проаналізовано зміст і форми управління, виявлено основні тенденції, принципи та закономірності його розвитку за досліджуваний період. Наведено пропозиції та практичні рекомендації щодо можливості використання історичного досвіду в умовах реформування системи державного управління освітою.
-
Українсько-німецькі відносини (1991-2001 рр.)
План
I Вступ
II Формування політико-правових відносин.
III Роль ФРН у реалізації угоди про партнерство і співробітництв між Україною та Європейським Союзом.
IV Висновки
V Список використаної літератури
-
Шахрайство за Кримінальним кодексом України 2001 року
Розглянуто поняття, зміст, суть та юридичну природу кримінально-правової норми про відповідальність за шахрайство (ст. 190 Кримінального кодексу України), а також поняття розкрадання чужого майна, обману, зловживання довірою. Досліджено історичний розвиток законодавства щодо боротьби з шахрайством, склад цього злочину, кваліфіковано види шахрайства. Висвітлено проблемні питання, пов'язані з відмежуванням шахрайства від суміжних складів злочинів, встановлено критерії його відмежування. Обгрунтовано доцільність повернення до закону про кримінальну відповідальність поняття розкрадання чужого майна та подано власну його дефініцію. Враховуючи статистичні матеріали та емпіричні дані, визначено певні кримінологічні особливості особи злочинця під час здійснення шахрайства. Наведено пропозиції щодо вдосконалення окремих кримінально-правових норм та покращання практичної діяльності органів внутрішніх справ та судових органів.